• Kuchyně na míru

    Zakázková výroba kuchyní na míru

Kuchyně na míru

Od roku 1992 se věnujeme výrobě kuchyní na míru. Za tu dobu jsme vypilovali naše služby k dokonalosti, takže vám můžeme nabídnout vynikající kvalitu za dobrou cenu.

Jaké kuchyně děláme

Vyrobíme pro vás kuchyň přesně podle vašich potřeb a snů. Navrhneme a vyrobíme tradiční kuchyně, moderni či rustikální, z masivu či lamina. Vždy s maximální přesností a efektivním využití prostoru do posledního centimetru. Při návrhu kuchyně klademe důraz na ergonomii a správné rozmístění a uspořádání kuchyně, aby se vám v ní dobře vařilo.

Jak děláme kuchyně na míru

Po domluvě přijedeme k vám domů. Zkonzultujeme s vámi vaše potřeby a poradíme vám s návrhem nejvodnějšího řešení nové kuchyně. Na místě vám připravíme 3D návrh, abyste měli lepší představu, jak bude kuchyně vypadat. Samozřejmostí je příprava kalkulace.

Z našich vzorníků spolu vybereme nejvhodnější materiál, barvu a doplňky kuchyně, jako kování, dřez, světla nebo kuchyňské spotřebiče.

  • Konzultace, zaměření a kalkulace zdarma u vás doma
  • Připravíme 3D návrh zdrama
  • Dodáme kuchyň včetně spotřebičů
  • Kuchyň vyrobíme, dodáme a namontujeme
  • Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem

Máme za sebou školení od společností BEKO, takže našim klientům poskytujeme profesionální poradeství při výběru kuchyňských spotřebičů. Dokážeme zajistit spotřebiče všech značek, ale doporučujeme spotřebiče BEKO se kterými máme nejlepší zkušenosti. Kontaktujte nás a my vám vyrobíme kvalitní kuchyň na míru podle vašich potřeb a představ.

Kuchyně na míru 1   Kuchyně na míru 2
Kuchyně na míru 1 Kuchyně na míru 2 Kuchyně na míru 3 Kuchyně na míru 4 Kuchyně na míru 5 Kuchyně na míru 6 Kuchyně na míru 7 Kuchyně na míru 8

Kuchyně na míru, které jsem vyrobili

 
Více v naší fotogalerii a na Facebooku