• Truhlářství Kladno

    O truhlářství Kladno František Sovák

Zakázkové truhlářství pro Kladno a okolí

Jsme rodinné truhlářství Kladno firma Sovák. Na trhu jsme od roku 1992. Sídlíme ve Vinařicích u Kladna. Naše služby poskytujeme v celých středních Čechách, v městech, jako je Beroun, Slaný, Rakovník, Praha a samozřejmě Kladno.

Naší specializací je výroba nábytku na míru včetně jeho montáže a dalších doplňkových služeb, jako je 3D návrh nebo poradenství při výběru elektrických spotřebičů. Zabýváme se tradiční truhlářskou prací. Vyrábíme kuchyně na míru, vestavěné skříně a další nábytek, který vyrábíme například pro školky, nemocnice, ordinace, kanceláře a domovy našich zákazníků.

Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem a přijedeme k vám i ve večerních hodinách. U vás doma zdarma provedeme zaměření, vytvoříme 3D návrh, poskytneme odborné konzultace a připravíme kalkulaci. Stačí nás kontaktovat a my pro vás vyrobíme kvalitní nábytek na míru.

Naše další služby: Zajistíme vám elektrikářské, instalatérské, topenářské, zednické, sádrokartonářské, podlahářské i plynofikační práce v návaznosti na zakázku.

Truhlářství Sovák Kladno
3D návrh Truhlářská výroba dovoz a montáž

Truhlářství Sovák

Více v naší fotogalerii a na Facebooku